Silna marka główna w celu udanego pozyskania klienta

Nowoczesna, technicznie kompetentna, samodzielna i łatwo rozpoznawalna - tak prezentuje się silna marka Alltrucks Truck & Trailer Service. Jednolita prezencja wszystkich partnerów Alltrucks wzmacnia rozpoznawalność całej sieci i pomaga w pozyskiwaniu nowej klienteli.

W celu zagwarantowania profesjonalnego i rozpoznawalnego wizerunku marki i długotrwałego wsparcia sprzedażowego udostępniamy Ci koncepcję sprzedaży oraz liczne środki marketingowe. Należą do nich między innymi:

  • zewnętrzne oznakowanie takie jak podłużne otoki reklamowe, pylony reklamowe, tablice z informacjami o usługach i flagi
  • wyposażenie biurowe takie jak papier firmowy, koperty, wizytówki
  • druki reklamowe, takie jak ulotki, stojaki czy plakaty
  • materiały reklamowe
  • strona internetowa

Konsekwentne stosowanie jednolitych wytycznych wzornictwa o zdefiniowanych kolorach i czcionce gwarantuje wysoką rozpoznawalność marki, buduje zaufanie i podkreśla jakość oraz kompetencje jako specjalisty w serwisowaniu pojazdów użytkowych różnych marek.

Klucz do sukcesu: Profesjonalna prezencja i efektywna reklama

Razem stwórzmy udaną przyszłość: Centrala systemowa Alltrucks nieprzerwanie rozbudowuje dla Ciebie swoje usługi rynkowe i chętnie zapewni Ci indywidualne doradztwo.

Jürgen Lukas, Bluemont Consulting, informuje o sukcesie wprowadzenia na rynek serwisowania pojazdów różnych marek.