Obszerne informacje, prosta obsługa, ciągły dostęp

Specjalistyczna naprawa, serwisowanie i przegląd wielu różnych marek i modeli wymaga od warsztatu pojazdów użytkowych, aby za każdym razem dysponował wszystkimi danymi technicznymi i organizacyjnymi– zawsze i wszędzie.

Portal warsztatowy Alltrucks pokrywa wszystkie wymagania informacyjne dotyczące Twojej codziennej pracy. To Twoje połączenie z centralą systemową. 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku.

Oprócz niepowtarzalnej platformy z kompletną dokumentacją techniczną i wyszukiwaniem części produkcji Bosch, Knorr-Bremse i ZF Alltrucks w postaci TruckData zapewnia dostęp do bazy danych pojazdów ciężarowych różnych marek, w oparciu o oryginalne dane producentów pojazdów użytkowych.

Korzystaj z obszernych danych, wartości roboczych i nastawczych, planów serwisowych i schematów połączeń, podręczników naprawy, instrukcji montażu, danych kontrolnych i wielu innych.

Dodatkowo w portalu warsztatowym Alltrucks masz całodobowy dostęp do następujących serwisów:

 • Internetowy system rezerwacji szkoleń
  Wybierz szkolenie dla siebie z katalogu Alltrucks, skorzystaj z możliwości rezerwacji internetowej, sprawdź swoją historię szkoleń i otrzymaj przegląd swojego pozostałego kontyngentu.
 • Infolinia techniczna
  Natychmiastowa pomoc telefoniczna ze strony specjalistów o pojazdów użytkowych 
 • Wsparcie marketingowe
  Na portalu dla partnerów Alltrucks masz dostęp do obszernych materiałów reklamowych, począwszy do dokumentów druków firmowych przez ulotki i ogłoszenia aż do oznakowania, plakatów i materiałów reklamowych.
 • Zarządzanie użytkownikami
  Tu możesz uzyskać wgląd w swoje dane warsztatowe lub aktualizować je w razie potrzeby oraz zdefiniować indywidualne prawa użytkowania dla swoich pracowników.

Poza tym znajdziesz tu ważne terminy i aktualne wiadomości z przemysłu pojazdów użytkowych, nowości dotyczące naszych wspólników oraz oferty i informacje o naszych partnerach.