Alltrucks - więcej usług w jednym miejscu

Serwis pojazdów użytkowych mierzy się z coraz wyższymi wymaganiami. Z jednej strony systemy pojazdów stają się coraz bardziej złożone, a z drugiej strony klienci mają coraz wyższe wymagania. 

Alltrucks Truck & Trailer Service jest odpowiedzią na te wyzwania.

Trzy wiodące przedsiębiorstwa z branży pojazdów użytkowych – Bosch, Knorr-Bremse i ZF – łączą swoje kompetencje i oferują Państwu obszerne usługi w zakresie serwisowania i naprawy pojazdów użytkowych różnych marek.

Knorr-Bremse

Knorr-Bremse

Koncern Knorr-Bremse jest wiodącym na świecie producentem układów hamulcowych dla pojazdów szynowych i użytkowych. Zakres branżowy systemów dla pojazdów użytkowych oprócz kompletnych układów hamulcowych łącznie z układami wspomagania kierowcy obejmuje także tłumiki drgań skrętnych i rozwiązania dotyczące zespołu napędowego. Zakres systemów dla pojazdów użytkowych jest reprezentowany w ponad 20 krajach na świecie (9.000 pracowników) w postaci lokalizacji produkcyjnych, sprzedażowych i serwisowych.

Knorr-Bremse wnosi do Alltrucks w szczególności wiedzę o układach hamulcowych i innych wybranych układach pojazdów.

 

Więcej informacji na stronie www.knorr-bremsecvs.com

Bosch

Bosch

Firma Robert Bosch GmbH jest jednym z największych dostawców w branży motoryzacyjnej. Branża Automotive Aftermarket (AA) oferuje sprzedaż i usługi na całym świecie, które obejmują technikę diagnostyczną oraz warsztatową a także obszerny wybór części zamiennych. Portfolio produktów AA składa się z originalnego wyposażenia zamiennego firmy Bosch oraz z samodzielnie opracowanych i wykonanych produktów i usług specyficznych dla rynku wtórnego. Ponad 18 000 pracowników w 150 krajach oraz światowy związek logistyki gwarantują, że ponad 650 000 różnych części zamiennych dotrą szybko i terminowo do klienta.

Bosch udostępnia dla Alltrucks swoją ugruntowaną wiedzę serwisową oraz specjalistyczną technikę diagnostyczną i warsztatową dla pojazdów użytkowych.

Więcej informacji na stronie www.bosch-automotive.com

ZF

ZF

ZF jest wiodącym na świecie koncernem technologicznym w dziedzinie techniki napędów i układów jezdnych oraz aktywnej i pasywnej techniki bezpieczeństwa. ZF Services jako organizacja rynku posprzedażnego gwarantuje wydajność i ekonomiczność pojazdów przez cały ich czas użytkowania. Obecnie ZF Services zatrudnia ponad 4.200 pracowników w 77 lokalizacjach na całym świecie oraz ma 650 partnerów serwisowych. Gwarantuje on szybką dostępność i maksymalną jakość serwisu.

ZF w ramach sieci Alltrucks jest odpowiedzialny za kompetencje w dziedzinie systemów elektronicznych (np. napęd, układ jezdny).

Więcej informacji na stronie www.zf.com/services